دسته‌بندی نشده

نصب لامپ ال ای دی سقفی

نصب لامپ ال ای دی سقفی

چراغ‌های LED سقفی، جدیدترین محصولات روشنایی بوده و ابتکار عمل و تاثیر بسزایی را نیز در بازگذاری دست طراح‌های دکوراسیون داخلی، در نورپردازی فضاها داشته‌اند. در دنیای امروزی، چراغ‌های LED سقفی یکی از عام‌ترین چراغ‌های مدرن و نو در طراحی‌های داخلی شده‌اند. برای نصب چراغ‌های پنل LED، زنجیرهای معلق، قلاب و پیچ و غیره از متعلقاتی هستند که استفاده می‌شوند. اندازه‌ی پنلLED  مورد نیاز هم،به سقف مکانی که می‌بایست در ان کار بشود، بستگی دارد.

هنگام نصب و نیز استفاده چراغ‌های سقفی LED ، باید به نکات زیر توجه نمود:

تعویض لامپ ال ای دی سقفی

قبل از تعویض لامپ LED سقفی می‌بایست به موارد زیر، دقت نمود:

اگر که سیمی لخت باشد، به هیچ عنوان مدار را وصل ننمایید. بهتر بوده وسایل مورد نیازتان را در کیف ابزار قرار داده تا در دسترس شما قرار بگیرند. از اصلی‌ترین مزیت‌های پنل‌های (LED)، می‌توان به انعطاف‌پذیری در طراحی و زیبایی، ایجاد طیف رنگی متنوع و نیز طول عمر بالا،  قابلیت کنترل کیفیت نور بالا و نیز مصرف انرژی اندک آنان، اشاره نمود.

در ادامه یادداشت‌هایی را نیز برای تعویض این محصول آورده‌ایم:

  1. برای نصب محصول، باید توسط متخصص برق حرفه‌ای بوده و بدون مجوز، جداسازی آن توصیه نمی‌گردد.
  2. فاصله‌ی بین محصول و نیز مواد اشتعال‌پذیر، بایستی حداقل 2 دهم متر بوده و سقف می‌بایست با شکاف دو سانتی‌متر ارتفاع نصب گردد. لامپ‌ها را نمی‌شود داخل سقف و یا دیوار، با منبع گرما نصب نمود. به ولتاژ و نیز ارتفاع کم توجه بکنید. سیم‌های پیزوالکتریک را از یکدیگر جدا نمایید.
  3. امکاناتی مثل ضد سرقت و نیز جلوگیری از آتش‌سوزی و همینطور تصفیه‌ی هوا میتواند در عملکرد افزوده گردد.

اتصال مابین سرب و نیز چراغ لامپ و همینطور اتصال سیم‌های موازی بین سر لامپ می‌بایست محکم بوده و تماس الکتریکی هم خوب باشد، تا در اثر جرقه‌ی مابین سرب و نیز ترمینال، به خاطر ایجاد خطر از رخداد خطر جلوگیری بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *